فرش مدرن راکس

 

فروشگاه زیراگ این بار با ارائه فرش مدرن راکس 420 شانه با بهترین قیمت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.فرش ماشینی شنل کلکسیون راکس از جمله فرش های مدرن می باشد.در فرش های مدرن و فانتزی برجسته بودن یا نبودن اهمیت زیادی ندارد.فرش مدرن راکس با استفاده از رنگ های زیبا و شاد طراحی شده است که این خاصیت آن ها جذابیت فرش راکس را دوچندان کرده است.

فرش مدرن راکس

هر یک از انواع مختلف از فرش های ایرانی زیبایی مختص خود را دارد و به همین جهت نمی توان آن ها را از حیث زیبایی باهم مقایسه کرد . باید این نکته را متذکر شد که در تولید فرش فانتزی از رنگ های خنثی نیز استفاده می شود اما اغلب سعی بر این است که در تولید آن ها از رنگ ها شادی مانند قرمز ، سرخابی ، زرد و … استفاده شود . در واقع فرش های فانتزی به واسطه همین رنگ های شاد شناخته می شوند.

فرشهای مدرن و فانتزی،که فرش راکس در مجموعه فرش ماشینی شنل یکی از کلکسیون های این مدل فرش ها هستند، انواعی از فرش ها هستند که به تازگی جای خود را در منازل ایرانیان باز نموده و دارای طرح ها و نقشهای جدید ، جذاب و امروزی می باشند.با نگاهی گذرا به مجموعه فرش فرش ماشینی شنل کلکسیون راکس در سایت ما به خوبی متوجه خواهید شد، با این مجموعه گسترده از فرش مدرن و فانتزی با رنگها ، جنس ها وطرح های منحصر به فرد ومتنوع ، انتظارتمام سلیقه ها به راحتی برآورده می شود.فرشهای مدرن و فانتزی دارای ابعاد متفاوتی می باشند که اغلب آنها دارای ابعاد زیر 9 و6 متر، شامل قالیچه های گرد و مستطیل و انواع پادری هستند.فرش ماشینی شنل نیز در همین ابعاد ارائه شده است.

فرش فانتزی همانند انواع دیگر فرش ها طرفداران مختص به خود را دارد . برای تولید فرش فانتزی اغلب از رنگ های شاد ، براق و به صورت برجسته استفاده می شود و همین عاملی است برای اینکه طرفداران و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب کند . به کارگیری رنگ های شاد و روشن در ترکیب رنگ فرش فانتزی موجب ایجاد جذابیت زیبایی بیشتری در فضای خانه می شود .

نمایش 1–16 از 56 نتیجه

فهرست