اشتباه نکنید، با آگاهی فرش مناسب انتخاب کنید

پیش از خرید فرش، آگاهی داشته باشید

گاهی پیش می آید که افراد به صورت سهوی اشتباهاتی را در موقع خرید فرش انجام می دهند که این اشتباهات باعث می شود هماهنگی که باید در دکوراسیون ایجاد شود ، اتفاق نیافتد و اصول و قواعد چیدمان به هم بریزد . پس پیشنهاد می کنیم با آگاهی کامل نسبت به خرید فرش اقدام کنید و به همین جهت این مطلب را آماده کرده ایم تا از اشتباهاتی که ممکن است به هنگام خرید انجام دهید جلوگیری کنید .

فرشی با اندازه های مناسب انتخاب کنید

یکی از اشتباهاتی که بعضی افراد به هنگام خرید مرتکب می شوند این است که فکر می کنند مثل دوران قدیم باید تمام خانه را با فرش بپوشانند و فرش های بسیار بزرگی بگیرند . وقتی که فرش بزرگی می گیرید و تمام پذیرایی را با آن می پوشانید ، به ناچار تمامی وسائل خانه من جمله میز و مبل کاملا روی فرش قرار می گیرد و این حالت با چیدمان امروزی که وسائل خانه در اطراف قرار می گیرد همخوانی ندارد .
بعضی دیگر افراد هم هستند که فرش های خیلی کوچکی را برای پذیرایی انتخاب می کنند و بخش بزرگی از فضای اتاق خالی می ماند . پس اولین کاری باید بکنید این است که فرش هایی با ابعاد متناسب با فضای خانه انتخاب کنید .

فرش را با سبک دکوراسیون هماهنگ کنید

یکی دیگر از اشتباهاتی که ممکن است اتفاق بیافتد ، انتخاب فرشی است که با سبک دکوراسیون منزل هماهنگی ندارد . به طور مثال اگر سبک دکوراسیون شما مدرن است ، نباید از فرش های با طرح سنتی استفاده کنید . بلکه باید فرش های فانتزی و مدرن انتخاب کنید .

رنگ مناسب انتخاب کنید

نکته ی دیگری که باید به هنگام انتخاب فرش رعایت کنید تا اشتباهی رخ ندهد ، هماهنگ کردن رنگ فرش با رنگ خانه و لوازم داخل آن است . رنگ یکی از مهم ترین مسائل است که باید در انتخابش دقت کرد . حتی اگر از نظر طرح انتخاب خوبی داشته باشید، انتخاب رنگ نادرست می تواند به طور کلی هماهنگی را در منزل از بین ببرود . پس سعی کنید هم در انتخاب طرح و هم در انتخاب رنگ دقت کنید تا بتواد ست و هماهنگی خوبی در منزل بین فرش و لوازم ایجاد کنید .

 

شما می توانید انواع فرش ماشینی با طرح و رنگ متنوع را در دسته بندی های فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه، فرش گل برجسته و فرش ماشینی کاشان مشاهده و خریداری نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران ، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست