هرچه می خواهید در مورد فرش ماشینی دستباف گونه بدانید

فرش دستباف گونه

مدتی است که اسم فرش دستباف گونه بسیار به گوش می رسد و طرفداران بسیاری هم پیدا کرده است . با این حال که این فرش ها طرفداران و خریداران بسیاری دارند ، باز هم اکثر آن ها نمی دانند که فرش دستباف گونه چیست و چرا اسم آن را فرش دستباف گونه گذاشته اند . این فرش ها امروزه بیش از پیش تولید می شوند و اکثر خریداران به سوی این فرش ها جذب شده اند . اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که نمی دانید فرش دستباف گونه چیست ، این مطلب را با دقت بخوانید . در این مطلب به تمام سوالاتی که در مورد این فرش ها دارید ، پاسخ داده شده است .

فرش دستباف گونه چیست؟

همانطور که قبلا در دیگر مطالبمان گفته ایم ، یکی از مهم ترین ویژگی های فرش ها ، شانه و تراکمشان است . هرچه که تراکم فرش بیشتر شود ، باعث می شد که فشردگی آن هم بیشتر شود و هر چه نیز شانه ی فرش بیشتر شود ، فرش ریزبافت تر می شود و طرح های بیشتری در آن قرار می گیرد و دلیل شباهت این فرش ها با فرش دستباف ، همین فشردگی و ریزبافت بودن است .
نکته ی مثبت این فرش ها ، نخ خابشان است . یعنی با اینکه با ماشین تولید می شوند ، اما بافت نخ خابشان مانند فرش دستباف است و از آن جدا نمی شود .

قیمت فرش دستباف گونه

این فرش ها به دلیل ویژگی هایی که دارد و بالاتر توضیح دادیم قیمت بالا تری نسبت به بسیاری از فرش ها دارند . زیرا ریزبافت بودن و فشردگی فرش تاثیر مستقیمی بر قیمت فرش دارد . این فرش ها در حال حاضر به صورت فرش ۷۰۰ شانه ، فرش ۱۰۰۰ شانه ، فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه تولید و در بازار عرضه می شوند .

 

شما می توانید انواع فرش ماشینی دستباف گونه را در دسته بندی های فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه، فرش گل برجسته و فرش ماشینی کاشان مشاهده و خریداری نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست