تاثیر فرش در قسمت های مختلف خانه

فرش مهم ترین عضو منزل

فرش برای ما ایرانی ها از مهم ترین وسائل و تزیینات دکوراسیون منزل است . روز به روز انواع دکوراسیون با طرح های متفاوت می آید و هنوز فرش ایرانی ، پایه ی ثابت تمام دکوراسیون هاست . از فرش ماشینی در تمام نقاط و اتاق های منزل از جمله پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و پادری استفاده می شود که در این مقاله قصد داریم طریقه ی استفاده در هر کدام را به شما توضیح دهیم .

فرش در پذیرایی

مهم ترین قسمت منزل ، اتاق پذیرایی منزل است و این به این خاطر است که هر کس وارد خانه می شود اولین قسمتی را که به آن توجه می کند ، اتاق پذیرایی است . به همین دلیل اهمیت بالایی دارد . برای انتخاب فرش پذیرایی باید دقت بالایی به خرج داد و به هنگام انتخاب و خرید باید به نوع دکوراسیون ، نحوه ی چیدمان وسائل منزل و رنگ بندی مبلمان ، دیوار ها و وسائل خانه توجه کرد و فرشی را انتخاب کرد که با تمام این موارد هماهنگی داشته باشد . نحوه ی پهن کردن فرش در پذیرایی نیز قوانینی دارد که در مقالات پیشین آن را توضیح داده ایم .

فرش در اتاق خواب

مرحله ی بعد اتاق خواب است که شاید برای افرادی که وارد خانه می شوند مهم نباشد اما برای شما که در آن منزل هستید اهمیت بسیار زیادی دارد . اتاق خواب محل استراحت است و باید باعث آرامش شود . فرشی که برای اتاق خواب انتخاب می کنید به جز این که باید با دکوراسیون اتاق هماهنگی داشته باشد ، بهتر است که در آن از رنگ های ملایم و آرامش بخش استفاده شده باشد . این را هم بگوییم که بهترین و استاندارد ترین نحوه ی پهن کردن فرش در اتاق خواب به این گونه است که فرش اصلا زیر تخت نرود و بیرون تخت پهن شود .

فرش در آشپرخانه

فرش در آشپزخانه به دلایل دیگری به جز زیبایی هم اهمیت زیادی دارد . آشپزخانه مکانیست که در طول روز فعالیت های بسیاری در آن صورت می گیرد و بیشتر از بقیه ی مکان های خانه ممکن است دچار آلودگی کثیفی شود به همین دلیل به هنگان انتخاب آن باید به این نکات توجه کرد . اول اینکه بهتر است فرش های با رنگ تیره را برای آشپزخانه انتخاب کنید تا لکه های روغن و دیگر لکه ها در آن مشخص نشود . دوم اینکه فرش آشپزخانه باید گرز های کوتاه داشته باشد ، که در بین پرزها آلودگی ایجاد نشود و نماند. بهترین روش پهن کردن فرش در آشپزخانه نیز، پهن کردن در مرکز آن است .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت 
۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران
، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست