تاثیر فرش در قسمت های مختلف خانه

فرش مهم ترین عضو منزل

فرش برای ما ایرانی ها از مهم ترین وسائل و تزیینات دکوراسیون منزل است . روز به روز انواع دکوراسیون با طرح های متفاوت می آید و هنوز فرش ایرانی ، پایه ی ثابت تمام دکوراسیون هاست . از فرش ماشینی در تمام نقاط و اتاق های منزل از جمله پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و پادری استفاده می شود که در این مقاله قصد داریم طریقه ی استفاده در هر کدام را به شما توضیح دهیم .

فرش در پذیرایی

مهم ترین قسمت منزل ، اتاق پذیرایی منزل است و این به این خاطر است که هر کس وارد خانه می شود اولین قسمتی را که به آن توجه می کند ، اتاق پذیرایی است . به همین دلیل اهمیت بالایی دارد . برای انتخاب فرش پذیرایی باید دقت بالایی به خرج داد و به هنگام انتخاب و خرید باید به نوع دکوراسیون ، نحوه ی چیدمان وسائل منزل و رنگ بندی مبلمان ، دیوار ها و وسائل خانه توجه کرد و فرشی را انتخاب کرد که با تمام این موارد هماهنگی داشته باشد . نحوه ی پهن کردن فرش در پذیرایی نیز قوانینی دارد که در مقالات پیشین آن را توضیح داده ایم .

فرش در اتاق خواب

مرحله ی بعد اتاق خواب است که شاید برای افرادی که وارد خانه می شوند مهم نباشد اما برای شما که در آن منزل هستید اهمیت بسیار زیادی دارد . اتاق خواب محل استراحت است و باید باعث آرامش شود . فرشی که برای اتاق خواب انتخاب می کنید به جز این که باید با دکوراسیون اتاق هماهنگی داشته باشد ، بهتر است که در آن از رنگ های ملایم و آرامش بخش استفاده شده باشد . این را هم بگوییم که بهترین و استاندارد ترین نحوه ی پهن کردن فرش در اتاق خواب به این گونه است که فرش اصلا زیر تخت نرود و بیرون تخت پهن شود .

فرش در آشپرخانه

فرش در آشپزخانه به دلایل دیگری به جز زیبایی هم اهمیت زیادی دارد . آشپزخانه مکانیست که در طول روز فعالیت های بسیاری در آن صورت می گیرد و بیشتر از بقیه ی مکان های خانه ممکن است دچار آلودگی کثیفی شود به همین دلیل به هنگان انتخاب آن باید به این نکات توجه کرد . اول اینکه بهتر است فرش های با رنگ تیره را برای آشپزخانه انتخاب کنید تا لکه های روغن و دیگر لکه ها در آن مشخص نشود . دوم اینکه فرش آشپزخانه باید گرز های کوتاه داشته باشد ، که در بین پرزها آلودگی ایجاد نشود و نماند. بهترین روش پهن کردن فرش در آشپزخانه نیز، پهن کردن در مرکز آن است .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت 
۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران
، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست