دستگاه بافت فرش ماشینی HCPX2

دستگاه HCPX2 و هدف آن

دستگاه بافت فرش ماشینی HCPX2 یکی از بهترین دستگاه های بافت فرش می باشد که در بازار ایران و جهان مورد استقبال بسیاری از شرکت های تولید فرش ماشینی قرار گرفته است. به طوری که بیشتر شرکت های تولید فرش ماشینی برای بافت فرش های خود از این دستگاه استفاده می کنند. هدف از تولید این دستگاه که یکی از محصولات شرکت واندویل است، طراحی و تولید فرش ماشینی با همان کیفیت و نقش فرش های دستبافت ایرانی ساخته شده است و تمام فرش هایی که با این دستگاه تولید و از آن خارج می شوند دارای کیفیت بالا و طرح های زیبا و مورد قبولی می باشند.

قابلیت های HCPX2

در این دستگاه از ژاکارد بناس مدل MJ با ظرفیت بالا و قابلیت برنامه ریزی برای ۲۴۰۰۰ نخ خاب در فرش های ۷۰۰ شانه ، ۸ رنگ و همینطور ۵۰۰ شانه و ۱۰ رنگ استفاده شده است.
در این دستگاه قابلیت انتخاب انواع پودهای مختلف هم از نظر ضخامت و یا از نظر جنس اتخاذ شده است که این قابلیت باعث شده که بهتر بتوان فرش ها را شبیه به فرش دستباف تولید کرد.
این دستگاه بافت به سیستم های الکترونیکی بسیار پیشرفته مجهز است که باعث کارآمدتر شدن اپراتور دستگاه و همینطور راحت تر شدن کار می شود.
این دستگاه فوق العاده قابلیت و توانایی این را دارد که فرش های ماشینی را با کیفیت های مختلف و همینطور با انواع نخ خاب همچون پشم، اکریلیک، پلی استر، پلی پروپیلن، ابریشم و ویسکوز تولید کند.

دیگر ویژگی های HCPX2

یکی از نکاتی که همه می دانند این است که کیفیت و طرح فرش های دستباف و فرش های ماشینی تفاوت بسیاری دارند ولی به راحتی می توانیم بگوییم فرشی که با دستگاه بافت فرش ماشینی HCPX2 تولید می شود به فرش دستباف بسیار نزدیک است.
از دیگر ویژگی هایی که در این دستگاه وجود دارد این است که می توانید نوع پود را برای استفاده در فرش انتخاب کنید و به آسانی جنس نخ را چه ضخیم و چه نازک مشخص کنید. فایده ی این کار بالا رفتن تراکم پودی فرش تا ۳۰۰۰ است تا پشت فرش واضح تر شود و فرشی شبیه به فرش دستباف داشته باشیم.
آپشن هایی که دراین دستگاه تعبیه شده است کار را آسان تر کرده و همچنین این دستگاه یکی از دستگاه های تولید فرش است که کمترین ضایعات را تولید می کند و تا حد امکان از بین رفتن نخ ها را کمتر می کند.

بر اساس آخرین آماری که از شرکت وندویل به دست رسیده تولید این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها بیشتر است و تقریبا ۵۰% تولید را به خود اختصاص داده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۳۳۵۵۷۳۶۰ – ۰۲۱۳۳۵۵۹۳۸۵  تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران ، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست