روش های ست کردن فرش و پرده را بدانید

یکی از مهم ترین دغدغه های اکثر افراد این است که نمی دانند چگونه بین وسایل خانه هماهنگی ایجاد کنند و در ست کردن وسایل به مشکل بر می خورند . برای ایجاد هماهنگی یک سری راه های اصولی وجود دارد ، ولی اکثر اوقات استفاده از روش های من درآوردی ، بیشتر از راه های اصولی به زیبایی خانه کمک می کنند ، پس بهتر است به هنگام طراحی دکوراسیون خود نترسید و به روش خودتان عمل کنید . در این مقاله روش های ست کردن فرش با پرده را برایتان توضیح خواهیم داد .

روش ست کردن فرش با پرده

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مشکلات خانواده ها و به خصوص خانم ها ایجاد هماهنگی و ست کردن فرش و پرده است . پیشنهاد ما برای این افراد این است که به هیچ وجه نیازی نیست به خودشان سخت بگیرند و فقط هوشمندانه و با فکر کار خود را انجام دهند.

روش استفاده از رنگ خنثی

استفاه از رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل به خصوص در فرش و پرده ، بیشتر مناسب افرادی است که برای ایجاد هماهنگی میان آن ها مشکل دارند و یا این که قصد دارند که تا چندین سال دکوراسیون و طراحی داخلی خانه خود را تغییر ندهند . چرا که استفاده از رنگ ها خنثی باعث ایجاد آرامش در فضای داخلی خانه می گردد و این که هم وسایل هماهنگ هستند و هم هیچوقت از مد نمی افتد .

روش استفاده از رنگ مکمل

به کار گیری و استفاده از رنگ های مکمل ، یکی از جالب ترین و جذاب ترین روش هایی است که برای ایجاد هماهنگی ، میان فرش و پرده می توان استفاده کرد . این روش به این گونه است که رنگ هایی که استفاده می کنید ، همدیگر را تکمیل می کنند . این مساله نیز قابل توجه است که همیشه نیاز نیست که رنگ های مکمل برای فرش و پرده استفاده کنید ، چرا که در اکثر مواقع وسایل دیپری که در خانه و در دکوراسیون خود استفاده می کنید باعث ست شدن فرش و پرده می شود و آن ها را هماهنگ می کند .

روش استفاده از یک رنگ

یکی از مسایلی که از اول این مطلب به آن اشاره کرده ایم این بوده که به خودتان سخت نگیرید . شما می توانید برای فرش و پرده یک رنگ یکسان اتخاب کنید و با اینحال بسیار زیبا باشد . در این روش شما می توانید از هر رنگ براش فرش و پرده تان کمرنگ و پر رنگ آن را انتخاب که شکل بسیار زیبایی به خانه می دهد .

 

شما می توانید انواع فرش ها با رنگ های متوع را در دسته بندی های فرش ساوین، فرش ستاره کویر یزد، فرش نگین مشهد، فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه، فرش گل برجسته و فرش ماشینی کاشان مشاهده و خریداری نمایید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران ، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست