فرش اتاق کودک را بهتر انتخاب کنیم

 

ممکن است خرید فرش برای اتاق کودکان آخرین مساله ای باشد که به ذهن والدین برای تکمیل اتاق کودکان می رسد اما بدون شک یکی از لوازم مهم در اتاق کودکان , فرش کودک می­باشد . فرش های کودکان معمولا طرح­ های جالب و کارتونی دارند که باید با دکور اتاق هم­خوانی داشته باشند.  از جهتی فرش اتاق کودک اکثرا بیشتر از دیگر فرش ها کثیف می­شود و باید زود به زود شست و شو شود .

انتخاب هر فرشی برای هر قسمت از خانه قلق و تکنیک های خاص خود را دارد و طبیعتا فرش اتاق کودک هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود . این را فراموش نکنید ، کف اتاق کودکان اصلی ترین قسمت دکور اتاق کودکان است و در سلامت کودکان نقش اساسی دارد .

 

نکاتی برای اتنخاب فرش کودک وجود دارد که به آن ها می پردازیم .

 

رنگ فرش اتاق کودکان :

رنگ فرش اتاق کودک به جنسیت کودک و رنگ دکور اتاق بستگی دارد . باید طبق رنگ پرده ها ، سرویس خواب ، عروسک و… رنگ فرش کودک را انتخاب کنید . بهتر است که از رنگ های روشن برای اتاق کودک استفاده کنید و فضایی شاد برای و پرانرژی برای کودکان ایجاد کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جنس فرش اتاق کودکان :

جنس فرش اتاق کودک باید نرم و لطیف باشد و قابلیت شست و شو داشته باشد که پوست بچه ها که نسبتا حساس است را اذیت نکند ،
مبحث دیگری که قابل توجه است این است که فرش کودک نباید پرز داشته باشد چون ریه ی کودکان حساس است . فرش کودک باید به قدری نرم باشد که دست و پای کودک در حالت چهار دست و پا زخم نشود .

 

مدل فرش اتاق کودکان :

انتخاب مدل فرش امری سلیقه ای است . معمولا مدل های فانتزی برای کودکان انتخاب های بهتری هستند . اگر اتاق کودک تم خاصی دارد ، متناسب با آن تم مدل را انتخاب کنید . همچنین جنسیت کودک را هم در انتخاب مدل فرش کودک در نظر بگیرید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


شانه و سایز فرش کودک :

فرش های اتاق کودک به صورت فرش ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه تولید می شوند که متناسب ترین فرش از نظر شانه برای اتاق کودک فرش ۷۰۰ شانه کودک است . فرش های اتاق کودک به شکل فرش گل برجسته نیز تولید می شوند که زیبایی خاصی دارند .
این فرش ها در سایز های فرش کودک ۴ متری ، فرش کودک ۶ متری ، فرش کودک ۹ متری و فرش کودک ۱۲ متری تولید می شود که بهترین آن و بیشترین فروش آن از فرش ۶ متری کودک است .

فرش کودک ساوین ، فرش کودک کاشان و فرش کودک مشهد ، برند ها و فرش های خوبی در این زمینه هستند که فرش کودک ارزان قیمت و با کیفیت بالا ارائه می دهند .

در فروشگاه زیراگ می توانید انواع فرش کودک را با بهترین کیفیت و قیمت مشاهده و خریداری کنید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۳۳۵۵۷۳۶۰ – ۰۲۱۳۳۵۵۹۳۸۵  تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست