فرش ستاره کویر یزد، فرشی شاهکار

بسیاری از مردم برند های مختلف فرش ایرانی را می شناسند و بعضی دیگر در مورد آن ها اطلاعات کافی را ندارند ، که ایم مساله انتخاب فرش را برای آنان سخت می کند . برند های زیادی در ایران در صنعت فرش به محبوبیت رسیدند که این محبوبیت ثمره ی تلاش پرسنل و بالا بودن کیفیت فرش هاست . یکی از بزرگ ترین و موفق ترین تولید کنندگان فرش ماشینی در ایران ، شرکت فرش ستاره ی کویر یزد است که در این مقاله قصد داریم در مورد آن توضیح دهیم .

گروه صنعتی ستاره ی کویر یزد

گروه صنعتی کویر یزد ، گروهی بزرگ و تواناست که در چند زمینه فعالیت می کند که مهم ترین آن ، تولید فرش ماشینی است . در این گروه چند شرکت به تولید انواع الیاف فرش بافی مانند الیاف رنگی ، الیاف آکریلیک و الیاف پلی پروپیلن پرداخته اند . دو شرکت نیز که در زمینه ی بافت و تولید فرش ماشینی فعالیت می کنند ، شرکت ستاره کویر یزد و خاطره ی کویر یزد هستند که آوازه ی آن ها به تمام جهان رسیده است . شرکت ستاره ی کویر یزد یکی از پر افتخار ترین شرکت های فرش بافی جهان است و امروزه انواع فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۰۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش گل برجسته را در طرح و رنگ های متنوع و زیبا ، تولید و در بازار عرضه می کند .

تاریخچه

همانطور که گفتیم در این گروه دو شرکته فرش بافی فعالیت می کنند . ابتدا در سال ۱۳۶۰ ، شرکت فرش ستاره ی کویر یزد فعالیت خود را در زمینه تولید فرش ماشینی آغاز کرد و از همان ابتدا با نوآوری های خود توانست در سطح اول بازار فرش ایران و جهان فعالیت کند و برای خود نامی بر هم بزند .
در سال ۱۳۷۷ نیز بعد از پیشرفت چشم گیر ستاره کویر ، این گروه شرکت تولید فرش خاطره کویر یزد را نیز راه اندازی کرد . طولی نکشید که این شرکت نیز با استفاده از ماشین آلات به روز و مواد و الیاف با کیفیت ، پیشرفت چشم گیری کند و نامشان در کنار شرکت های بزرگ فرش بافی بدرخشد .

افتخارات و محصولات مشهور ستاره کویر یزد

افتخارات هر شرکتی نشان دهنده ی فعالیت خوب و مثبت آن شرکت است . اولین نسل از فرش های دست بافت گونه توسط شرکت ستاره کویر یزد ابداع و تولید شدند و اولین فرش دستباف گونه ی جهان که توسط این شرکت بافته شده ، شاهکار کویر نام دارد . این شرکت اولین تولید کننده ی فرش ۱۰۰۰ شانه ی ۱۰ رنگ نیز است .

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران ، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست