فرش کلاسیک مناسب چه دکوراسیون هایی است؟

فرش کلاسیک چیست ؟

به طور کلی کلمه ی کلاسیک را برای فرش های با طرح و نقش قدیمی به کار می برند . کلاسیک کلمه ای است که ریشه ی لاتین دارد و در لاتین به معنی درجه یک است . طبیعتا می پرسید این کلمه در دنیای فرش چه کاربردی دارد ؟
در دنیای فرش این کلمه ، تفاوت طرح و نقش در فرش را نشان می دهد . امروزه در دکوراسیون های شیک ، ساده و رسمی از فرش هایی با طرح های سنتی و قدیمی که البته رنگ آن ها ملایم است و همینطور آرامش بخش استفاده می شود . این فرش ها امروزه مورد تقاضای بسیاری از مردم هستند و تولید کننده گان این فرش ها را با شانه و تراکم ، اندازه ، طرح و رنگ های مختلف وارد بازار کرده اند .

دکوراسیون مناسب فرش کلاسیک

همه می دانند که فرش در زیبایی دکوراسیون تاثیر بسیار زیادی دارد و انتخاب فرش مناسب امر مهمی است . انتخاب فرشی که با دکوراسیون داخلی منزل همخوانی داشته باشد کار سختیست و اگر فرش مناسبی انتخاب کنید ، زیبایی خاصی به خانه می دهد و اگر انتخابتان درست نباشد خانه جلوه ی بدی می دهد .
فرش های کلاسیک بیشتر مناسب دکوراسیون های سنتی و کلاسیک و شیک هستند . یکی دیگر از محبوب ترین دکوراسیون هایی که می توان در آن از فرش کلاسیک استفاده کرد، سبک دکوراسیون انتقالی است . به طور کلی دکوراسیون هایی که زیاد شلوغ نیستند و در آن ها از رنگ های ملایم و آرام بخش استفاده شده است برای این نوع فرش مناسب ترند، چرا که اکثر فرش های کلاسیک با رنگ های ملایم تولید می شوند و پر زرق و برق نیستند . از بیشترین انواع فرش ماشینی کلاسیک فرش های با طرح افشان ، درختی ، خشتی و بته‌جقه هستند که سهم بیشتری در بازار فرش ماشینی کلاسیک را دارند .

قیمت فرش کلاسیک

این محصولات بسیار متنوع هستند و همانطور که می دانید قیمت فرش این روز ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن ها که تاثیر بسیار زیادی دارد ، شانه و تراکم فرش می باشد . شانه و تراکم همیشه در زیبایی فرش تاثیر می کذارد و با توجه به این که فرش های کلاسیک نیاز مند زیبایی هستند ، معمولا به صورت فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه تولید و وارد بازار می شوند . که البته هرچه شانه و تراکم بالا تر رود قیمت فرش نیز بیشتر خواهد شد .
البته که عوامل دیگر هم در قیمت این فرش ها تاثیر گذار است ، اما مهم ترین آن ها شانه و تراکم است و اگر دکوراسیون کلاسیکی دارید ، پیشنهاد می کنیم از فرش های کلاسیک برا شانه و تراکم بالا در منزلتان استفاده کنید ، چرا که زیبایی منحصر به فردی به منزلتان خواهد داد .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت 
۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران
، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست