در دنیای فرشی که امروزه شاهد هستیم ، یکی از فرش هایی که سهم بسیاری از بازار فرش را برای تمام برندها به خود اختصاص داده است ، فرش ۱۲۰۰ شانه است . این فرش ها با بروز ترین و مدرن ترین دستگاه های فرش بافی و همینطور بهترین الیاف و مواد اولیه تولید می شوند . این فرش ها در دو حالت فرش ۱۲۰۰ شانه ی ساده و ۱۲۰۰ شانه گل برجسته در بازار عرضه می شوند که هر دو نوع بیشترین فروش را دارند . در ادامه با ویژگی های فرش های ۱۲۰۰ شانه بیشتر آشنا می شوید .

ویژگی ها

به طور کلی ویژگی های فرش ها چند مورد اصلی هستند که عبارتند از : شانه و تراکم فرش ها ، دستگاه های بافت و مواد اولیه که در ادامه هر ۳ مورد را در رابطه با فرش ۱۲۰۰ شانه برایتان توضیح می دهیم .

شانه و تراکم ۱۲۰۰ شانه

شانه ی این فرش ها به این گونه است که در هر یک متر از عرض فرش ۱۲۰۰ گره وجود دارد و این فرش ها معمولا در تراکم ۳۶۰۰ بافته می شوند . در مقالات قبلی هم گفتیم که هرچه شانه و تراکم بالا تر برود فرش ریز بافت تر می شود . در نتیجه ی فرش های ۱۲۰۰ شانه فرش هایی ریزبافت و بسیار زیبا هستند .

الیاف ۱۲۰۰ شانه

شرکت های فرش بزرگی در ایران وجود دارد و همه در حال رقابت با یکدیگر هستند . این رقابت باعث شده که تمامی شرکت ها برای فرش های خود به خصوص فرش های پر فروشی مانند فرش ۱۲۰۰ شانه از بهترین الیاف ممکن استفاده کنند . به همین دلی کیفیت فرش های ۱۲۰۰ شانه در بازار بسیار بالا است و اکثر این محصولات با الیاف آکریلیک تولید می شوند .

دستگاه های بافت

درست مثل الیاف که گفته شد ، شرکت های فرش هر روز در حال رقابت هستند و برای جذب مشتری تلاش می کنند و مشتری به کیفیت فرش اهمیت می دهد . به همین دلیل شرکت ها از بروزترین و بهترین دستگاه های فرش بافی برای بافت پرفروش ترین محصولات خود مانند فرش های ۱۲۰۰ شانه استفاده می کنند تا سهم بیشتری از بازار را بگیرند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹تماس حاصل فرمایید.همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:تهران، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست