قوانین خرید و انتخاب فرش را بدانید

در منازل اکثر ما ایرانی ها فرش های تولید کشورمان وجود داشته و دارد . همه می دانند ما ایرانی ها از بهترین تولید کنندگان فرش در جهانیم . در زمان های دور استفاده از فرش ها بسیار ساده بود زیرا که در قدیم خانه ها ساده و سنتی بودند بودند و استفاده از فرش در آن ها آسان بود . اما امروزه همه چیز تغییر کرده و اکثر مردم به تجملات و زیبایی دکوراسیون اهمیت بیشتری می دهند و این باعث شده انتخاب و استفاده مناسب از فرش نسبت به گذشته کار سخت تری شود و روش های مخصوص به خودش را داشته باشد .

 

 

دلیل ایجاد قوانین

هر قانونی به دلیلی ایجاد می شود و دلیل ایجاد قوانین برای خرید فرش ها این است که این روز ها انواع وسائل مانند مبلمان ، تخت ، قاب عکس ، تابلو و دیگر وسائل زینتی در خانه ها استفاده می شود و باید با توجه کردن به آن ها فرش ها را انتخاب کرد که بتوانیم فضای زیبا و جذابی در خانه ایجاد کنیم .

 

 

قوانین را بدانید

  • دسته ای از افراد وجود دارند که فرش هایشان را در سرتا سر خانه پهن می کنند . در واقع از فرش هایی استفاده می کنند که مناسب محیط خانه شان نیست و این اشتباه است . پیشنهاد می کنیم از فرش های متناسب با محیط منزل استفاده کنید .
  • اکثرا از فرش های بزرگ در خانه شان استفاده می کنند . این نیز کار درستی نیست زیرا در این صورت به اجبار باید وسائلی همچون مبلمان را روی فرش قرار دهید و این جلوه ی زیبایی به منزل نخواهد داد .
  • برای کسانی که می خواهند از فرش های بزرگ در خانه استفاده کنند پیشنهاد میکنیم که تا حد امکان حداقل فرشی انتخاب کنند که فقط پایه های جلوی مبل روی آن قرار بگیرد و این روش نیز تا حدی ایده آل است .
  • افرادی نیز هستند که فرش های کوچکی برای منزل انتخاب می کنند و این کار نیز کار اشتباهی است . زیرا اگر بخواهید وسیله ای مانند میز را بر روی فرش قرار دهید ، دیگر چیزی از فرش در دید نخواهد بود . پس باز هم می گوییم که فرش را متناسب انتخاب کنید و در خرید فرش دقت کنید .

 

 

می توانید حرف دلتان را گوش کنید

این مطلبی که برای شما آماده کردیم به این منظور بود که به شما روش انتخاب و خرید فرش متناسب با محیط منزلتان را بگوییم. به طور قطع وقتی فرش را مطابق با استاندارد هایی که گفته شد انتخاب و از آن استفاده کنید ، منزلی چشم نواز تر و زیباتر خواهید داشت . البته می توانید به حرف دلتان گوش کنید و فرش را مطابق میل خودتان انتخاب کنید . زیرا منزل باید مورد پسند شما باشد و طبق چیزی که می خواهید چیده شود .

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران ، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست