معرفی برندهای معتبر فرش ماشینی (بخش دوم)

فرش شونهر

شرکت فرش ابریشم شمال یا همان فرش شونهر در سال ۱۳۶۸ تاسیس شد. هدف از تاسیس و راه اندازی این شرکت تولید فرش های ماشینی بود. شرکت فرش شونهر با در دست داشتن کادری مجرب و بسیار کار آمد با کنترل خوب در تمام خطوط تولید خود، توانسته تولیدات خود را با بهترین کیفیت و به صورت یکنواخت به بازار عرضه نماید. اصلی ترین هدف این شرکت استفاده کردن از بهترین مواد اولیه و همینطور بکارگیری عالی ترین طرح های سنتی و مدرن و همچنین متنوع ترین و زیبا ترین رنگ آمیزی در راستای رضایت خریداران و مصرف کنندگان می باشد.
شرکت فرش ابریشم شمال ( فرش شونهر ) تحت لیسانس کمپانی شونهر آلمان می باشد و در راستای آرمان های بنیادی خود با هدف احترام گذاشتن و اهمیت دادن به حقوق و سلیقه مصرف کنندگان و مشتریان، با بکار گرفتن تکنولوژی بروز و مدرن هزاره سوم از کمپانی شونهر آلمان اقدام به وارد کردن ماشین آلات بروز ۷۰۰ شانه و  ۹۰۰ شانه کرده است ، و در حال حاضر نیز برای تکمیل کردن پروژه های خود دست به خرید دستگاه های بافت فرش ۱۲۰۰ شانه زده است و تولید فرش ۱۲۰۰ شانه را شروع نموده تا بتواند انواع فرش های زیبا را با بهترین کیفیت و در رنگ های متنوع در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد .

فرش ماهوت کویر

فرش ماشینی ماهوت کویر با بکارگیری طراحان مجرب و کارآزموده این عوامل را به خوبی کنار هم استفاده نموده است و نقشه هایی زیبا با کیفیتی عالی تهیه کرده است. نقشه هایی اصیل برگرفته از نقشه های دستباف با زیبایی منحصر به فرد باعث تمایز فرش ماهوت کویر گردیده است.
فرش ماهوت کویر کاشان جزو معدود شرکت هایی است که از نخ های تولیدی شرکت مرینوس ترکیه استفاده می نماید. نخ های این شرکت سرشناس از نظر مرغوبیت در سرتاسر دنیا حرف های زیادی برای گفتن دارد. فرش ماهوت کویر کاشان اغلب گل برجسته می باشد. با توجه به سرعت تغییر در تکنولوژی، فرش ماهوت کویر هم برای حفظ بازار فروش خود و باقی ماندن در عرصه رقابت، اقدام به تولید فرش های جدید با بافت ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه نموده است.

فرش قصر ایرانیان

شرکت فرش قصر ایرانیان در سال ۱۳۸۰ تاسیس شده است. در طول این سال ها به مدت ۱۲ سال به عنوان صادرکننده ی نمونه استان اصفهان برگزیده شده است و همچنین در سال های ۸۹، ۹۰، ۹۲، ۹۴ و ۹۵ به عنوان صادرکننده نمونه ملی انتخاب گردید. در حال حاضر عمده فعالیت این شرکت متمرکز روی تولید فرش های ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ است
نوع رنگ بندی استفاده شده در فرش قصر ایرانیان، رنگ بندی خاص و منحصر به فرد است. در فرش های ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ نخ استفاده شده است. رنگ های فرش قصر ایرانیان گرم و تند می باشد. رنگ ها طوری انتخاب شده اند که امکان بافت فرش با پنج رنگ زمینه مختلف را می دهد و جوابگوی طیف وسیعی از سلیقه ها می باشد.

شما می توانید انواع فرش های این برند ها را در صفحات فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش گل برجسته با بهترین کیفیت و در رنگ های متنوع و زیبا مشاهده و خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۳۳۵۵۷۳۶۰ – ۰۲۱۳۳۵۵۹۳۸۵  تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت 
۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران
 ، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست