پرکاربردترین فرش ها را بشناسید

به هنگام خرید لوازم منزل بی شک یکی از مهم ترین بخش ها انتخاب و خرید فرش است. برای انتخاب و خرید فرش باید دقت زیادی به خرج داد . فرش اتاق نمیشن باید با مبلمان و دیگر وسائل همخوانی داشته باشد تا بتواد فضای زیبایی را در خانه به وجود آورد. با رعایت نکردن این نکات ، خانه جلوه ی زیبایی نخواهد داشت. پس همیشه به هنگام خرید این نکات را در نظر بگیرید.
در ادامه پر کاربرد ترین فرش ها به شما معرفی خواهیم کرد تا هنگام خرید فرش ماشینی بتوانید تصمیم بهتر و آسان تری بگیرید .

 

 

ویژگی های پرکاربردترین ها

در رابطه با ویژگی های فرش های ماشینی ، هر کس نظری خواهد داشت. به عنوان مثال یک نفر می گوید که فرش باید طرح خاص و جذاب داشته باشد و از نظر فرش دیگر رنگ فرش است که به عنوان ویژگی اهمیت دارد و فرش بید رنگ های زیادی داشته باشد. تمام این عقیده ها درست است و باید فرشی انتخاب کرد که تمام این ویژگی ها را داشته باشد. خوشبختانه ایران در صنعت فرش بسیار غنی است. فرش های ماشینی کاشان، مشهد، کرمان، اصفهان و غیره بسیار فرش های مرغوبی هستند و اکثر ویژگی ها را دارند.
مثلا فرش های کاشان و اصفهان دارای انواع طرح های زیبا و جذاب هستند و از نظر کیفیت جزو با کیفیت ترین فرش های جهان به حساب می آیند و بطور مثال فرش های مشهد هم در زمینه رنگ فرش واقعا فوق العاده و پیشتاز هستند.

 

 

تشخیص پرکاربردترین ها

برای اینکه تشخیص دهید چه فرش هایی پرکاربرد ترین ها هستند ، فقط کافیست به فروشگاه های فرش بروید و در مورد فرش های ماشینی و دستبافت سوال کنید. متوجه می شود که فرش های دستبافت به دلیل جنس الیافشان قیمت بیشتری دارند ولی فرش های ماشینی که تقریبا با همان کیفیت بافت می شوند ولی فقط جنس الیافشان یکی نیست قیمت مناسب تری دارند. به همین دلیل مردم بیشتر فرش های ماشینی را خریداری می کنند و این فرش ها کاربرد بیشتری دارند.

 

 

پرکاربردترین فرش ماشینی

فرش های آکریلیک : فرش های ماشینی که جنس نخ خابشان از الیاف آکریلیک است . نخ این فرش ها از بهترین نخ هاست. این فرش ها از کیفیت بالایی برخوردارند زیرا هم نرم و لطیف هستند و هم بسیار مقاوم. در حال حاضر بیشترین مقدار فروش بین فرش های ماشینی را دارند و می شود گفت پر کاربردترین فرش ها هستند.

فرش های پلی استر : دیگر فرش هایی که کاربرد بسیار زیادی دارند ، فرش هایی هستند که جنس الیاف آن ها پلی استر است . این فرش ها از همه نظر مانند فرش های آکریلیک هستند . با این تفاوت که فرش های آکریلیک در برابر چند چیز مانند نور خوشید مقاوت بیشتری نشان می دهند . به این ترتیب فرش های پلی استر نیز جزو فرش های پر کاربرد به حساب می آیند .

شما می توانید انواع این فرش ها را در دسته بندی فرش های ماشینی کاشان، فرش های ۷۰۰ شانه، فرش های ۱۲۰۰ شانه و فرش های گل برجسته مشاهده و خریداری نمایید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره ی ۰۲۱۳۳۵۶۶۹۲۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین اگر تمایل به خرید حضوری دارید ما همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب منتظر شما خواهیم بود. آدرس فروشگاه ما به صورت زیر می باشد:
تهران ، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست