درباره ما

چندین سال است که در بازار تهران (تهران، خ مصطفی خمینی، نرسیده به چهارراه مولوی، پلاک ۳۵) فروشگاه فرش ماشینی داریم.

در سالهای گذشته تنوع نقشه ها و رنگ بندی ها انقدر زیاد نبود، وقتی تنوع زیاد میشود انتخاب سخت تر میشود.علاوه بر تنوع نقشه ، فروشگاه های کوچک و بزرگ هم زیاد شدند و سختی انتخاب دوچندان شد.پیدا کردن فروشگاهی قابل قبول که طرح های مورد نظر را داشته باشد و برند معتبر با قیمتی منصفانه هم داشته باشد کاری سخت، وقت گیر و زمان بر است.با این حال دغدغه بیشتر مشتریان انتخاب برند مناسب با کیفیت و قیمت مناسب است و تنوع بسیار زیاد نقشه ها و برندهای فرش، مشتری را دچار سردرگمی میکند.

فرش ماشینی حرفه تخصصی تیم کاری ماست.و با توجه به شناخت تخصصی از فرش، تلاش میکنیم برندهایی را در این فروشگاه عرضه کنیم که از نظر کیفی و اعتبار برند جایگاه مطمئنی داشته باشند تا هم شما با خیال راحت خرید نمایید و هم به اعتبار و تبلیغ این فروشگاه کمک کند.هدف ما این است که شرایطی فراهم کنیم که تنها دغدغه شما انتخاب نقشه و رنگ بندی مناسب با سلیقه و مصرفتان باشد و نگران خوب یا بد بودن برندی که نمیشناسید نباشید.

فروشگاه زیراگ محل عرضه و بررسی تخصصی فرش ماشینی است.تلاش میکنیم در مورد هر فرشی تمامی اطلاعات لازم را به شما عرضه کنیم تا با خیال راحت تر انتخاب کنید.با این حال هرگاه توضیحات جوابگوی سوالاتتان نبود باشماره های ما تماس بگیرین، مشاوران تخصصی ما برای کمک به انتخاب شما آماده پاسخگویی هستند.

۰۲۱-۳۳۵۵۷۳۶۰-۰۲۱-۳۳۵۵۹۳۸۵۰۲۱-۳۳۵۵۷۳۶۰-۰۲۱-۳۳۵۵۹۳۸۵

[vc_separator]
[fastshop_accordions style=”style1″ accordions_custom_id=”fastshop_custom_css_878148720″]
ارسال سریع

بعد از سفارش از طریق پیامک و ایمیل تاییدیه خرید برای شما ارسال میشود و سفارش شما ثبت شده و فرآیند آماده سازی و ارسال آغاز میشود و در سریع ترین زمان ارسال میگردد.

پشتیبانی حرفه ای

در صورتی که پس از خرید، با مغایرت در محصول خریداری شده مواجه شدید، نگران نباشید. فروشگاه آنلاین فرش زیراگ، محصول معیوب را بدون چون و چرا پس خواهد گرفت و محصول سالم را برایتان مجدد ارسال خواهد نمود.

[/fastshop_accordions]
[fastshop_accordions style=”style1″ accordions_custom_id=”fastshop_custom_css_281707894″]
پشتیبانی

اگر نیاز به پشتیبانی داشتید از طریق این شماره تلفن ها پاسخگوی شما هستیم:
۰۲۱-۳۳۵۵۷۳۶۰
۰۲۱-۳۳۵۵۹۳۸۵
۰۲۱-۳۳۵۵۳۸۱۶

پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق درگاه های رسمی بانکی

اصالت

یکی از مهمترین اصول فروشگاه زیراگ اصالت و معتبر بودن برندهایی است که ارائه میشود. فرش های ارائه شده از برندهای معتبر فرش ماشینی هستند، کیفیت محصولات ارائه شده، اصلی است که به آن پایبندیم.

[/fastshop_accordions]
فهرست